Avengers: Infinity War – Black Panther stanie do walki z Thanosem?

Czarnoskóry superbohater Marvela, Black Panther, zadebiutował na ekranach kin już w tym roku, dzięki Wojnie bohaterów. Niestety, na jego solowy film musimy poczekać jeszcze niemal dwa lata. Potem, postać grana przez Chadwicka Bosemana powróci w Avengers: Infinity War. Czy obrońca Wakandy będzie jednak w stanie pokonać tak potężnego przeciwnika jak Thanos? Zapytany o to aktor nie miał żadnych wątpliwości:

Oczywiście. Black Panther jest gotów stawić czoło każdemu możliwemu przeciwnikowi!

Ta wypowiedź nie tylko potwierdza, że Black Panther nie będzie się obawiał starcia z jedną z najpotężniejszych postaci we wszechświecie, ale każe nam również snuć kolejne przypuszczenia. Według plotek krążących po sieci, T’Challa w jakiś sposób zdobędzie Rękawicę Nieskończoności (zawierającą wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności rozsianych po całym uniwersum), obecnie należącą do Thanosa i użyje jej w walce. Tak właśnie stało się w serii komiksowej Secret Wars, gdzie bohater pokonał w ten sposób samego Doctora Dooma.

infinity

Czy istnieje relana szansa na to, by Black Panther odegrał aż tak ważną rolę w planowanym widowisku Marvel Studios, zaledwie na kilka miesięcy po premierze  swojego własnego solowego filmu? Jest to raczej wątpliwe, ale na pewne informacje przyjdzie nam poczekać jeszcze wiele miesięcy…

Zobacz również: Avengers: Infinity War – bracia Russo o obecności Captain Marvel i bohaterów seriali Netflixa!

Kilka miesięcy temu świat obiegła informacja, że bracia Russo planują zmienić nazwy dwuczęściowego widowiska Avengers: Infinity War ze względu na różnice dzielące obie części. Pierwszy z filmów będzie nosił tytuł Avengers: Infinity War, a drugi póki co będzie się nazywał Untitled Avengers

Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego co wiemy na obecną chwilę w Infinity War pojawi się prawdopodobnie aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum. Obie produkcje zaś będą kręcone równocześnie. Feige dodaje również, że omawiane filmy będą się od siebie znacząco różnić.

Ideą Avengers: Infinity War i jej kontynuacji jest zamknięcie wszystkich trzech faz Marvela. Zatem pierwszy z filmów wejdzie do kin 4 maja 2018 roku, a tego samego lata zobaczymy Ant-Man and The Wasp (5 lipca). Ostatnia zapowiedziana część Avengers będzie miała premierę 10 maja 2019, ale przed nią będzie nam dane zobaczyć Captain Marvel (8 marca) Potem rozpocznie się czwarta, nieznana jeszcze dokładnie faza Marvela. 

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?