Vaiana: Skarb oceanu – bohaterowie ruszają w podróż w nowym spocie telewizyjnym

Do sieci trafił nowy spot telewizyjny filmu animowanego Disneya pt. Vaiana: Skarb oceanu, który trafi na ekrany polskich kin już 25 listopada 2016 roku. Materiał znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=7OdEDYYVRRs

Zobacz również: Następcy 2 – pierwsze spojrzenie na bohaterów produkcji

Opis dystrybutora (kino): Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… 

Walt Disney Animation Studios prezentuje film Vaiana: Skarb oceanu. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Gwiazdami produkcji są debiutantka Auli’i Cravalho z Oahu w roli tytułowej bohaterki – młodej dziewczyny, która wybiera się w pełną przygód morską wyprawę, oraz Dwayne Johnson (San Andreas) odgrywający w animacji śpiewającego półboga Maui, towarzyszącego wspomnianej protagonistce.

vaiana i skarb oceanu

Produkcja została wyreżyserowana przez Rona Clementsa i Johna Muskera (Mała syrenka).

Źródło: ComicBook.com  / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?