Advertisement
Advertisementpixel

Ja teraz kłamię – zakończono zdjęcia do polskiego thrillera

W ostatni czwartek, 15 września padł ostatni klaps na planie nowego filmu Pawła Borowskiego, thrillera Ja teraz kłamię, produkowanego przez Opus Film oraz New Amsterdam Film Company.

Zobacz również: Slugi boże – recenzja

Ja teraz kłamię reklamowane jest jako metafizyczny thriller, którego akcja rozgrywa się retro-futurystycznym świecie. Jego bohaterowie zostają wciągnięci w misterną, mroczną intrygę w której nic nie jest takie jak się wydaje, a ciąg dramatycznych wydarzeń prowadzi poprowadzi bohaterów do zupełnie zaskakującego finału. 

W obsadzie filmu będziemy mogli podziwiać min. Agatę Buzek, Maję Ostaszewską, Joannę Kulig, Paulinę Walendziak, Rafała Maćkowiaka, Jacka Poniedziałka, Roberta Więckiewicza, Janusza Chabiora, Mariana Dziędziela, Adama Woronowicza oraz Krzysztofa Czeczota. Zdjęcia kręcono w Polsce oraz w Holandii. Premiera została wyznaczona na bliżej nieokreślony termin w 2017 roku.

źródło: SFP / ilustracja wprowadzenia oraz zdjęcia: Opus Film 

Redaktor

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?