The Only Living Boy in New York – Kate Beckinsale w nowej produkcji Marca Webba!

Powiększa się obsada filmu w reżyserii Marca Webba pt. The Only Living Boy in New York. Wczoraj portal The Hollywood Reporter poinformował, że gwiazda serii Underworld, czyli Kate Beckinsale podpisała kontrakt na zagrania głównej bohaterki produkcji. Aktorka dołączyła zatem do obsady składającej się z następujących osób: Callum Turner (Victor Frankenstein), Kiersey Clemons (Dope) i Jeff Bridges (Aż do piekła).

Pierwotny scenariusz do The Only Living Boy in New York sporządził Allan Loeb, jednak tekst przeszedł przez poważną korektę oraz doczekał się licznych zmian, których autorem jest Webb. Historia podąża śladami chłopca (Turner), który po tym, jak dowiaduje się o romansie własnego taty, kończy uwikłany w romantyczny związek z omawianą kobietą. Tę właśnie zagra Beckinsale, a Bridges wystąpi w roli ojca.

MV5BNDkwNzk2OTc3NV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjg3NjkyNw. V1 SY1000 CR0015111000 AL

Zobacz również: Underworld: Blood Wars – pierwszy zwiastun filmu!

The Only Living Boy in New York będzie pierwszy fabularnym filmem Marca Webba od czasu dwóch części Niesamowitego Spider-Mana. Producentami obrazu są: Albert Berger, Allan Loeb i Ron Yerxa. The Only Living Boy in New York powstaje dla Amazon Studios. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć już następnego miesiąca.

Z kolei Beckinsale pojawiła się na srebrnych ekranach w tegorocznej produkcji Whita Stillmana zatytułowanej Przyjaźń czy kochanie? Niedługo polscy widzowie będą mogli ją podziwiać w obrazie D.J. Caruso, a mowa tutaj o The Disappointments Room. Nieco później, czyli w przyszłym roku, ponownie wcieli się w Selene w filmie Underworld: Wojny krwi.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – FayesVision; WENN.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?