Vaiana: Skarb oceanu – oto dwa międzynarodowe zwiastuny filmu!

Wytwórnia Walt Disney Animation Studios opublikowała dwa międzynarodowe zwiastuny filmu Vaiana: Skarb oceanu. Znajdziecie go poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=DHeBo2M3GoY

https://www.youtube.com/watch?v=_ZpA-PtXhf4

Zobacz również: Vaiana: Skarb oceanu – międzynarodowy zwiastun filmu! Wyrusz w podróż w rytm piosenki Glad You Came!

Opis dystrybutora (kino): Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… 

Walt Disney Animation Studios prezentuje film Vaiana: Skarb oceanu. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Gwiazdami produkcji są debiutantka Auli’i Cravalho z Oahu w roli tytułowej bohaterki – młodej dziewczyny, która wybiera się w pełną przygód morską wyprawę, oraz Dwayne Johnson (San Andreas) odgrywający w animacji śpiewającego półboga Maui, towarzyszącego wspomnianej protagonistce.

csky6rmviaenstq jpg large

Produkcja wyreżyserowana przez Rona Clementsa i Johna Muskera (Mała syrenka) trafi na ekrany polskich kin już 25 listopada 2016 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?