The Escape – Clive Owen, Dakota Fanning i Jon Bernthal w nowym trailerze!

BMW Films opublikowało nowy trailer krótkometrażowego filmu The Escape z serii The Hire. Sprawdźcie sami, jak tym razem za kierownicą prezentuje się Clive Owen!

https://www.youtube.com/watch?v=SROmGrUTO9k

Zobacz również: TOP 30: Najlepsze filmy akcji w historii!

Seria The Hire (wspólna nazwa dla wszystkich odcinków) składa się z ośmiu filmów, które przedstawiają historię bezimiennego kierowcy do wynajęcia. Podejmuje się on zadań, przeważnie ryzykownych, w swoim nowym, szybkim BMW. Ale jak szybko się okazało, reklamy wcale nie skupiają się na promowaniu samochodu, a raczej samego aktora. Jeśli ktoś jeszcze nie widział The Hire, to warto sięgnąć po te krótkometrażówki. W reżyserowanym przez Neilla Blomkampa odcinku zatytuowanym The Escape, prócz wspomnianego Clive’a Owena ujrzymy Dakotę Fanning, Jona Bernthala czy Verę Farminga. Premiera będzie miała miejsce 23 października 2016 roku o 18:00 na stronie BMWFilms.com.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?