Advertisement

Wielki Mur – nowy zwiastun filmu!

Wytwórnie Legendary i Universal Pictures opublikowały nowy zwiastun filmu pt. Wielki Mur. Znajdziecie go poniżej. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=avF6GHyyk5c

Zobacz również: Power Rangers – pierwszy teaser rebootu kultowego serialu!

Reżyserem obrazu jest Zhang Yimou (Hero, Dom latających sztyletów). Opis nowego dzieła wytwórni Legendary jest następujący: Elitarna jednostka do spraw specjalnych próbuje uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata – Wielkiego Muru Chińskiego – ostatni bastion dla ludzkości.

greatwallposter Kopia

Jest to pierwszy anglojęzyczny film Yimou, a także najdroższa produkcja, jaka kiedykolwiek została w całości nakręcona w Chinach. W obsadzie widowiska znajdują się następujące gwiazdy: Matt Damon, Jing Tian, Pedro Pascal, Willem Dafoe i Andy Lau. Polska premiera produkcji Wielki Mur przewidziana jest na 20 stycznia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?