the old guard background Advertisement

John Wick: Chapter 2 – nowe informacje od obsady i twórców filmu

W sobotę na New York Comic-Con otrzymaliśmy oficjalny plakat oraz zwiastun filmu pt. John Wick: Chapter 2. Podczas tego wydarzenia zorganizowany został panel dyskusyjny związany z produkcją, na którym przedstawiono nam materiały zza kulis. Pojawili się na nim również twórcy filmu: Chad Stahelski oraz Derek Kolstad, oraz aktorzy: Ian McShane, Common i Keanu Reeves. Oto czego dowiedzieliśmy się z ich rozmówców.

Na początku twórcy filmu powiedzieli nam, że akcja rozgrywa się cztery dni po wydarzeniach z pierwszej części i wszystkie potyczki głównego bohatera zostały tak przygotowane, aby pokazać w jak najdokładniejszy sposób, że nic nie jest w stanie go powstrzymać. Następnie jeden z uczestników panelu zapytał, w jakim klimacie zostanie utrzymana ta część filmu. Odpowiedzi na to pytanie udzielił Ian McShane, który odpowiedział:

Po prostu jest więcej tego, co mieliście okazję zobaczyć wcześniej, ale ukazane w lepszy sposób.

Kolejne pytanie dotyczyło dalszego rozwinięcia świata wokół hotelu Continental. Tym razem głos zabrał Keanu Reeves:

Nauczymy się o wiele więcej o świecie Continentala, Common gra postać, która jest częścią tego świata. Rola Iana staje się nieco bardziej międzynarodowa, udamy się do Rzymu oraz zostaniemy wprowadzeni do nowej grupy zabójców o nazwie High Table.

Jedną z najbardziej wstrząsających informacji dla fanów była wiadomość o tym, że aktor Ian McShane nie będzie miał dłuższego czasu ekranowego w porównianiu do pierwszej cześci.

On nadal zarządza hotelem! Zabójcy nigdy nie przestają. Oni przychodzą i odchodzą. Winston zapewnia pewnego rodzaju uziemienia dla filmu.

Pewnie spytacie co z nowym psem Johna Wicka, twórcy nie chcieli wyjawić, jak jego obecność konkretnie wpłynie na fabułę, ale jego los ma zostać przedstawiony we wspaniały sposób.

W trakcie filmu zginie około osiemdziesięciu Włochów — a wy zobaczycie, co się stanie z psem… To będzie wspaniałe.

Zobacz również: John Wick: Chapter 2 – Keanu Reeves ponownie w morderczym tangu! Zobacz zwiastun!

Opis filmu: Keanu Reeves powraca w sequelu kinowego hitu z 2014 roku, jako legendarny płatny morderca, który zmuszony jest przerwać emeryturę, gdyż jego były współpracownik planuje przejąć kontrole nad tajemniczą gildią zabójców. John leci do Rzymu, aby stawić czoła najbardziej śmiercionośnym mordercom na świecie.

W obsadzie filmu ponownie zobaczymy:  Keanu Reevesa (John Wick), Iana McShane’a (Winston), Johna Leguizamo (Aurelio), Lance’a Reddicka (menadżer hotelu – Charon), Toma Sadowskiego (Jimmy) oraz Bridget Moynahan (zmarła żona tytułowego bohatera produkcji – Helen Wick). Ponadto w sequelu obrazu pojawią się również Laurence Fishburne (Matrix), Ruby Rose (Resident Evil: The Final Chapter), Riccardo Scamarcio (Ugotowany), Peter Stormare (22 Jump Street) i Common (As w rękawie). Ostatni z panów wcieli się w głównego antagonistę filmu.

John Wick: Chapter 2 NYCC poster

Reżyserem produkcji John Wick: Chapter Two jest Chad Stahelski, a jego scenarzystą Derek Kolstad. Obaj pracowali przy pierwowzorze. Premeira filmu zaplanowana jest na 10 lutego 2017 roku.

Źródło: collider.com / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?