Fantastyczne zwierzęta będą liczyć nie 3, a 5 części! Świetne IMAXowe materiały promocyjne!

Mamy dobrą wiadomość dla potteromaniaków. J.K. Rowling ogłosiła właśnie, że seria z przygodami Newta Scamandera będzie liczyć aż 5 filmów! Początkowo miała być ona trylogią, ale autorka ujawniła dzisiaj. iż ma już fabularne zarysy kolejnych czterech części.

 

Informacja ta pojawiła się podczas przedpremierowych pokazów 10 minutowych fragmentów nadchodzączego Fantastycznych zwierząt w technologii IMAX. Na panelu w TCL Chinese Theatre był czas na Q&A z twórcami i gwiazdami produkcji, między innymi reżyserem Davidem Yatesem oraz aktorem Eddiem Redmaynem. Pierwszy z nich potwierdził, że w filmie Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć zobaczymy gościnne występy młodego Albusa Dumbledore’a oraz Gellerta Grendewalda. Rowling zapowiedziała, że wydarzenia, które ujrzymy podczas seansu doprowadzą do wielkiego pojedynku między tymi dwoma czarodziejami, co przerodzi się w globalną wojnę. Yates dodatkowo zdradził, iż druga część serii osadzona będzie w kolejnej wielkiej stolicy. 

Poniżej znajdziecie relację wideo z omawianego panelu:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=L46uZ7uu2bg

Tutaj zaś zobaczycie najnowszą zapowiedź filmu w technologii IMAX:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=203&v=MnapHA2OCoU

A tak prezentuje się świetny IMAXowy plakat:

Fantastic Beasts and Where to Find Them

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – plakaty z bohaterami produkcji!

Opis produkcji: Akcja filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć rozpoczyna się w 1926 roku. Newt Scamander wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Jego krótki pobyt w Nowym Jorku mógłby przejść niezauważony, gdyby nie pewien nie-czar (tj. amerykański mugol) o imieniu Jakub, źle skierowany magiczny przypadek oraz ucieczka kilku fantastycznych zwierząt Newta. Wszystko to może spowodować nie lada kłopoty, zarówno dla świata magicznego, jak i nie-czarów.

Obsada produkcji: Eddie Redmayne – Newt Scamander, Katherine Waterston – Porpentina Goldstein, Ezra Miller – Kredan, Colin Farrell – Graves, Dan Fogler – Jacob Kowalski, Ron Perlman – Gnarlack i Jon Voight Henry – Shaw Sr.

Film trafi do kin 18 listopada!

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?