Piraci z Karaibów: Martwi głosu nie mają – Jack Sparrow na oficjalnym zdjęciu z planu!

Mieliśmy już zwiastun najnowszych Piratów z Karaibów oraz plakat przedstawiający Jacka Sparrowa. Teraz przyszła pora na oficjalne zdjęcie z planu. Pochwalił się nim reżyser widowiska, Joachim Rooning, a zobaczyć możemy na nim samego Johnny’ego Deppa w roli najgorszego wśrod piratów:

Zobacz również: Piraci z Karaibów: martwi głosu nie mają – polski tytuł i zwiastun z dubbingiem!

Produkcja Piraci z Karaibów: martwi głosu nie mają ma być nakręcona w tym samym duchu co pierwsza część serii z 2003 roku zatytułowana Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły. Ma opowiadać o korsarzu, któremu udaje się uciec z mitycznego więzienia i pragnie zgładzić wszystkich piratów. Aby mu w tym przeszkodzić, Kapitan Jack Sparrow będzie musiał odnaleźć legendarny Trójząb Posejdona, który daje moc władania nad morzami i oceanami.

Pirates of the Caribbean: Dead Man Tell No Tales został nakręcony przez Espena Sandberga i Joachima Rooninga (Kon-Tiki). W piątej części przygód Jacka Sparrowa powróci oczywiście Johnny Depp, a także Orlando Bloom w roli Willa Turnera oraz Geoffrey Rush jako Kapitan Barbossa. W filmie zobaczymy również: Javiera Bardem w roli Kapitana Salazara, Brentona Thwaitesa oraz Paula McCartneya.

piraci z karaibow 5

Premiera filmu zaplanowana jest na 26 maja 2017 roku.

Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?