John Wick: Chapter Two – zobaczcie jak Keanu Reeves przygotowywał się do swojej roli

Do sieci trafił film, w którym możecie zobaczyć jak Keanu Reeves przygotowywał się do filmu pt. John Wick: Chapter Two. Pomagał mu w tym ekspert, Aaron Cohen, były oficer Sił Specjalnych do walk z terroryzmem w armii Izraelskiej. 

Cohen był częścią zespołu szkolenia taktycznego, które zawierały m.in.: Judo, Ju-Jitsu, Krav Magę, boks, 3-gun i inne. Trening jaki możemy zobaczyć w wideo zamieszczonym poniżej, pokazuje naukę broni taktycznej, który trwał trzy tygodnie. Zawierały określone chwyty i taktyki oraz szkolenia z Cohenem, a także 40 godzin penetracji pokoju z karabinem. Cohen tak wyraził się o swoim nowym uczniu:

Keanu jest jednym z najciężej pracujących osób, jakie miałem okazję szkolić. Zawsze próbuje zrozumieć i doskonalić taktyki. Jest niezwykle pokorny i jestem niezwykle wdzięczny za to, że miałem szansę być częścią jego treningów do filmu John Wick: Chapter Two.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=285&v=1RKISkjMtPU

Zobacz również: John Wick: Chapter Two – nowe zdjęcia z filmu

Opis filmu: Keanu Reeves powraca w sequelu kinowego hitu z 2014 roku, jako legendarny płatny morderca, który zmuszony jest przerwać emeryturę, gdyż jego były współpracownik planuje przejąć kontrole nad tajemniczą gildią zabójców. John leci do Rzymu, aby stawić czoła najbardziej śmiercionośnym mordercom na świecie.

W obsadzie filmu ponownie zobaczymy:  Keanu Reevesa (John Wick), Iana McShane’a (Winston), Johna Leguizamo (Aurelio), Lance’a Reddicka (menadżer hotelu – Charon), Toma Sadowskiego (Jimmy) oraz Bridget Moynahan (zmarła żona tytułowego bohatera produkcji – Helen Wick). Ponadto w sequelu obrazu pojawią się również Laurence Fishburne (Matrix), Ruby Rose (Resident Evil: The Final Chapter), Riccardo Scamarcio (Ugotowany), Peter Stormare (22 Jump Street) i Common (As w rękawie). Ostatni z panów wcieli się w głównego antagonistę filmu.

john wick image keanu reeves

Reżyserem produkcji John Wick: Chapter Two jest Chad Stahelski, a jego scenarzystą Derek Kolstad. Obaj pracowali przy pierwowzorze. Premiera filmu zaplanowana jest na 10 lutego 2017 roku.

Źródło: comicook.com / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?