Advertisement

James Gunn typuje, która postać powinna dostać swój solowy film w MCU

Strażnicy Galaktyki z 2014 roku to kopalnia różnorodnych postaci, z których większość sprawdziłaby się jako bohaterowie solowych filmów, wchodzących w skład Filmowego Universum Marvela. Starlord, Rocket Raccoon i Groot, Drax, Gamora, Yondu Udonta czy nawet The Collector to postacie na tyle barwne, że spokojnie uniosłyby ciężar bycia tą postacią w centrum uwagi. A co powiecie na Nebulę? Na temat tej postaci zawsze chętnie wypowiada się reżyser Strażników Galaktyki, James Gunn.

Mam kilku faworytów, jednak zgodzę się, że Nebula zasługuje na swój solowy film, to zresztą jest temat, o którym myślę od samego początku pracy nad Strażnikami Galaktyki.

Nebula (wciela się w nią Karen Gillan) to córka Thanosa, od dziecka szkolona w celu zadawania bólu i zniszczenia. Pojawiła się dotychczas w filmie Strażnicy Galaktyki, jako prawa ręka złoczyńcy Ronana Oskarżyciela. Pomimo sympatii reżysera do tej postaci, nie wydaje się być ona faworytką do otrzymania solowej produkcji o jej przygodach. Nebulę ujrzymy ponownie na ekranach kin w 2017 roku w filmie Strażnicy Galaktyki Vol. 2.

cogdmurw8aq8yq4

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki Vol. 2 – James Gunn o żeńskich postaciach w jego filmach!

Obsada Strażników Galaktyki Vol. 2 składa się z następujących osób: Chris Pratt – Star Lord / Peter Quill (Jurassic World), Zoe Saldana – Gamora (Avatar), Dave Bautista – Drax (Spectre), Vin Diesel – Groot (xXx), Bradley Cooper – Rocket (Snajper), Michael Rooker – Yondu (Jumper), Karen Gillan – Nebula (Doctor Who) i Sean Gunn (Strażnicy Galaktyki) – Kraglin. Nowymi twarzami są: Pom Klementieff – Mantis (Oldboy), Elizabeth Debicki (Everest), Chris Sullivan (The Knick) i Kurt Russell – Ego (Nienawistna ósemka).

Opis filmu: W rytm Awesome Mixtape #2 Strażnicy Galaktyki Vol. 2 kontynuują przygody tytułowej drużyny, która podejmuje się próby rozwikłania zagadki ojcostwa Petera Quilla.

Producentem filmu Strażnicy Galaktyki Vol. 2 jest Kevin Feige. Z kolei funkcję producentów wykonawczych pełnią Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz, Nik Korda i Stan Lee. Film pojawi się w polskich kinach już 28 kwietnia 2017 roku.

Fanów Marvela zapraszamy na: www.facebook.com/MARVELFanPolska!

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?