Peter Sarsgaard będzie ścigać Pablo Escobara

W przyszłym miesiącu ruszą zdjęcia do kolejnej produkcji o słynnym kolumbijskim baronie narkotykowym – Pablo Escobarze. Film nosi tytuł Escobar, a Peter Sarsgaard, którego mogliśmy ostatnio oglądać w filmie Siedmiu Wspaniałych, właśnie dołączył do obsady. Aktor zagra agenta DEA Neymara, który będzie polować na bossa kartelu Medellin. W filmie zobaczymy również Javiera Bardem i Penelopę Cruz. Za kamerą stanie autor scenariusza produkcji, Fernando Leon De Aranoa.

Escobar opowie o relacji pomiędzy tytułowym boahterem, a prezenterką telewizyjną Virginią Vallejo, która później szczegółowo opisała ten związek w książce pt. Loving Pablo, Haiting Escobar.

Pablo Escobar

Zobacz również: Narcos – wyjątkowa zapowiedź 3. sezonu

Pablo Escobar był jednym z najpotężniejszych i najbardziej brutalnych handlarzy narkotykowych na świecie. Dzięki przemytowi kokainy do USA i innych państw, stał się najbogatszym człowiekiem na świecie. Niedawno powstały o nim takie produkcje jak serial Netflixa pt. Narcos oraz film Escobar: Historia nieznana, w którym główną rolę zagrał Benicio Del Toro.

Na razie nie wiadomo kiedy produkcja zadebiutuje w kinach.

Źródło: deadline.com / ILustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?