Tim Miller nie jest już reżyserem Deadpoola 2!

Tim Miller nie piastuje już stanowiska reżysera filmu Deadpool 2! Twórca podjął niniejszą decyzję dobrowolnie, a jej powodem miały być różnice artystyczne pomiędzy najważniejszymi osobami związanymi z produkcją.

file.deadpool

Zobacz również: Deadpool 2 – oto kandydatki do głównej roli żeńskiej! Która zagra Domino?

Jak donosi portal Deadline, jedną z dwóch osób, które jawnie wyrażały swoją dezaprobatę dla kierunku w jakim zmierza produkcja, był odtwórca roli Deadpoola Ryan Reynolds. Nie oznacza to jednak, że Miller rozstanie się z projektami wytwórni 20th Century Fox – mówi się, iż prawdopodobnie od razu zajmie się filmową adaptacją powieści Davida Suareza pod tytułem Influx.

Choć rozpoczęto już castingi do ról Cable’a oraz Domino, to priorytetem z pewnością zostanie znalezienie zastępcy Tima Millera. Kto nim zostanie? Będziemy was informować na bieżąco!

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?