Gwiezdne Wojny Epizod VIII – w filmie poznamy wreszcie rodziców Rey!

Teorie na temat pochodzenia głównej bohaterki Przebudzenia Mocy, mnożą się w niesamowitym tempie. Do potencjalnych kandydatów na jej ojca należą już nie tylko Luke Skywalker czy Han Solo, ale i Imperator Palpatine, Obi-Wan Kenobi oraz Boba Fett. Sądzono również, że może ona być spokrewniona z Jyn Erso, z Łotra 1. Brytyjka Daisy Ridley, wcielająca się w postać zbieraczki złomu z Jakku, postanowiła skomentować te plotki.

rey x2

Myślę, że fabularnie taki zabieg by nie wypalił. Wtedy byłaby ona moją pra-babcią… albo babcią… Nie twierdzę jednak, że w odległej galaktyce takie rzeczy są niemożliwe. 

Ridley zdradziła również inną, o wiele bardziej sprecyzowaną odpowiedź, która daje nadzieje wszystkim tym, którzy z niecierpliwością wyczekują poznania prawdy o Rey:

Odpowiedź poznacie w przeciągu roku. Na razie odpuśćcie sobie to pytanie.

Oznacza to zatem, że Disney zdradzi nam wreszcie jedną z największych tajemnic Gwiezdnych Wojen w produkowanym obecnie Epizodzie VIII, który wkracza do kin za nieco ponad rok. Wątpliwym jest bowiem, by tak ważna informacja została ujawniona w jakiejkolwiek innej formie niż poprzez film. Jak sądzicie – kim okażą się rodzice Rey?

Zobacz również: Gwiezdne Wojny Epizod VIII – opis pierwszej sceny z udziałem Finna! [SPOILERY]

Poster 2016fot: materiały prasowefot: materiały prasowefot: materiały prasowefot: materiały prasowe

Za kamerą Epizodu VIII stanie Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Jest on także scenarzystą filmu. W obsadzie powrócą dobrze znani z Przebudzenia Mocy Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Nie zabraknie jednak zupełnie nowych twarzy. Tymi będą m.in.: zwycięzca Oscara Benicio Del Toro, nominowana do Złotej Statuetki Laura Dern i utalentowana debiutantka Kelly Marie Tran.

Gwiezdne Wojny Epizod VIII mają trafić do kin 15. grudnia 2017 roku.

Źródło: makingstarwars.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?