Vaiana: Skarb oceanu – posłuchajcie jak śpiewa Dwayne Johnson!

Walt Disney Animation Studios opublikował klip promujący film Vaiana: Skarb oceanu, dzięki któremu możemy posłuchać muzycznych możliwości Dwayne’a Johnsona. Wykonywana piosenka zatytułowana jest You’re Welcome, a odpowiadał za nią Lin-Manuel Miranda, laureat Nagrody Tony i twórca musicalu Hamilton. Materiał znajduje się poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=8vGjmZNbKGE

Zobacz również: Don Kichot – nowy film Disneya otrzymuje scenarzystę!

Opis dystrybutora (kino): Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…

Walt Disney Animation Studios prezentuje film Vaiana: Skarb oceanu. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Gwiazdami produkcji są debiutantka Auli’i Cravalho z Oahu w roli tytułowej bohaterki – młodej dziewczyny, która wybiera się w pełną przygód morską wyprawę, oraz Dwayne Johnson (San Andreas) odgrywający w animacji śpiewającego półboga Maui, towarzyszącego wspomnianej protagonistce.

csky6rmviaenstq jpg large

Produkcja wyreżyserowana przez Rona Clementsa i Johna Muskera (Mała syrenka) trafi na ekrany polskich kin już 25 listopada 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Miłośniczka seriali i kina. W wolnym czasie czyta komiksy, kryminały i książki historyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?