Zoe – oto tytuł nowego filmu Drake’a Doremusa

W sierpniu informowaliśmy was, że reżyser Drake Doremus (Do szaleństwa, Equals) przygotowuje kolejny melodramat utrzymany w konwencji sci-fi. Wówczas nie poznaliśmy jednak żadnych szczegółów odnośnie tytułu i fabuły filmu. Tak było aż do dziś!

W oświadczeniu wytwórni IM Global, dotyczącym zapewnienia pełnego finansowania projektu Doremusa, pojawił się tytuł Zoe. Dowiedzieliśmy się także, iż produkcja rozpocznie się w kwietniu 2017 roku na planie filmowym w Montrealu. Do oświadczenia załączono ponadto krótki opis fabuły, który brzmi następująco:

Scenariusz napisany przez Richa Greenberga (The Beauty Inside) opowiada o naukowcach (Charlie Hunnam oraz Léa Seydoux), którzy opracowują technologię zdolną do ulepszenia i nieustannego podtrzymywania magii romantyzmu w związku międzyludzkim. W trakcie dokonywania kolejnych przełomów okazuje się, że zmiany jakie wprowadzili są o niebo trwalsze niż mogli sobie wyobrazić.

equals kristin stewartZobacz również: Aquaman – James Wan na temat relacji między głównymi bohaterami

Nad filmem Doremusa pieczę sprawuje studio Scott Free Productions, należące do Ridleya Scotta. Z pieniędzmi napływającymi z kont bankowych IM Global produkcja będzie mogła w końcu nabrać rozpędu. W role głównych bohaterów wcielą się Charlie Hunnam (serial Synowie Anarchii, Hooligans) oraz Léa Seydoux (Spectre, Życie Adeli – Rozdział 1 i 2).

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?