Advertisement

The Batman – Teresa Palmer marzy o roli w filmie Bena Afflecka

Aktualizacja: Portal The Wrap postanowił przeprowadzić małe dochodzenie i według ich informatora Ben Affleck nie ma w planach wprowadzania postaci Talii Al Ghul, ani jej ojca.

Teresa Palmer, którą już niedługo będziemy mogli oglądać w filmie Przełęcz ocalonych, miała wcielić się w rolę Talii Al Ghul w filmie Justice League: Mortal Georga Millera. Niestety tamten projekt z kilku powodów został anulowany, a aktorce nie było dane wcielić się w tą klasyczną postać, nieoderwalnie związaną z Batmanem. Nie oznacza to, że nie leży to wciąż w zakresie marzeń tejże aktorki. Wręcz przeciwnie.

Miałam zagrać tę postać. Pamiętam, że Marion Cotillard, swoją drogą nie wiem czy dobrze wymawiam jej nazwisko, zagrała Talię Al Ghul w jednym z filmów o Batmanie. Pomyślałam sobie “ok, wspaniale, szkoda, że to nie ja jestem na jej miejscu”. Jeśli nadarzyłaby się okazja zagrania tej bohaterki, to zrobiłabym to bez najmniejszego wahania. Jestem gotowa w każdym momencie. Załatwicie mi tę rolę?

Na chwilę obecną fabuła filmu o Batmanie pozostaje tajemnicą, więc nie wiadomo, czy postać Talii Al Ghul brana jest w ogóle pod uwagę przy budowaniu historii. Ben Affleck i Geoff Johns wciąż pracują nad scenariuszem do filmu.

Źródło: ScreenRant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?