Rules Don’t Apply – finalny zwiastun filmu Warrena Beatty’ego

Do sieci właśnie trafił finalny zwiastun filmu Warrena Beatty’ego pt. Rules Don’t Apply. Gwiazdami produkcji są Alden Ehrenreich (Ave, Cezar!) i Lily Collins (Dary Anioła: Miasto kości, Królewna Śnieżka). Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=yW6HIUHkKPk

Zobacz również: True Memoirs of an International Assassin – pierwszy zwiastun i plakat filmu!

Fabuła filmu Rules Don’t Apply osadzona jest w 1958 roku, w Hollywood. Królowa piękności z małego miasteczka, aktorka i pobożna baptystka, Marla Mabrey, wyrusza do Los Angeles, gdyż ma podpisany kontrakt z niechlubnym miliarderem, Howardem Hughesem. Na lotnisku poznaje swojego osobistego kierowcę, Franka Forbsa, który również pochodzi z religijnej i konserwatywnej rodziny. Para błyskawicznie wpada sobie w oko, sprawiając, że nie tylko wystawią na próbę swoje religijne przekonania ale również złamią pierwszą regułę Hughesa: pracownikom zabrania się być w bliskich stosunkach z aktorkami.

W filmie, oprócz wcześniej wspomnianych gwiazd, zobaczymy również: Warren Beatty, Haley Bennett, Alec Baldwin, Matthew Broderick, Candice Bergen, Steve Coogan, Martin Sheen, Ed Harris, Oliver Platt i Annette Bening.

rules dont apply plakat

Rules Don’t Apply pojawi się w kinach 23 listopada 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustarcja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?