Split – nowy zwiastun przerażającego obrazu grozy M. Nighta Shyamalana!

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała drugi zwiastun filmu Split, czyli nowego M. Nighta Shyamalana. Możecie go zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=KIpGKumxiGg

Zobacz również: Rules Don’t Apply – finalny zwiastun filmu Warrena Beatty’ego

Opis filmu:  Podział umysłu osób cierpiących na zespół mnogiej osobowości od dawna fascynował naukowców i wymykał się nauce. Podobno niektórzy z nich potrafią też przejawiać cechy fizyczne, unikalne dla każdej z osobowości, chociaż mieszczące się w jednym ciele. Zatem mimo iż Kevin dowiódł swojemu zaufanemu psychiatrze, Dr Fletcher, istnienie 23 osobowości, to jedna, która może zdominować pozostałe, jest w nim głęboko ukryta. Zmuszony do porwania trójki nastolatek, bohater rozpoczyna walkę o przetrwanie ze wszystkimi osobowościami, gnieżdżącymi się w jego głowie. 

Obsada obrazu grozy: James McAvoy, Anya Taylor Joy, Betty Buckley, Jessica Sula i Haley Lu Richardson.

split0006

Split pojawi się w amerykańskich kinach 20 stycznia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?