Advertisement

Iniemamocni 2 oraz Toy Story 4 z nowymi datami premier

Wytwórnia Walta Disney’a oraz studio Pixar ogłosiły, że nastąpiły „małe” przetasowania dotyczące dat premier ich dwóch nadchodzących produkcji: Iniemamocni 2 oraz Toy Story 4. W praktyce oznacza to zmianę kolejności, w której niniejsze animacje pojawią się na ekranach kinowych. Toy Story 4 zadebiutuje bowiem 21 czerwca 2019 roku, a premiera Iniemamocnych 2 nastąpi rok wcześniej – 15 czerwca 2018

74303 1.12

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze krótkometrażówki studia Pixar

Do sequela Iniemamocnych ponownie zaaranżowano reżysera Brada Birda – ojca sukcesu pierwszej części animacji. Póki co nie znamy szczegółów fabularnych nowego filmu, lecz sam twórca przyznał, iż zamierza on wykorzystać pomysły, które nie zmieściły się w scenariuszu hitu z 2004 roku. 

toy story woody buzz

Natomiast za reżyserię Toy Story 4 odpowiadać będzie John Lasseter, któremu zawdzięczamy wzbogacenie naszego dzieciństwa o Toy Story oraz Toy Story 2. Czwarta odsłona legendarnego już filmu animowanego stanowić będzie nowe otwarcie w zabawkowym życiu Chudego, Buzza Astrala oraz ich przyjaciół. 

Iniemamocni oraz cała seria Toy Story zarobiły wspólnie ponad 2,5 miliarda dolarów w skali globalnej. Ponadto przyczyniły się do powiększenia gabloty z nagrodami studia Disney o cztery Oscary! (dwa za Iniemamocnych, oraz po jednym za Toy Story i Toy Story 3). 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Marc Crilley

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?