Jeremy Irons opowiada o swojej roli w filmach Justice League oraz The Batman

Abstrahując od wszelakich opinii na temat filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, z ręką na sercu należy przyznać, iż pozytywną stroną produkcji z pewnością była postać kamerdynera Alfreda, granego przez Jeremy’ego Ironsa. Jako że pojawi się on również w nadchodzącym Justice League oraz The Batman, warto zastanowić się jakie znaczenie zostanie nadane wiernemu towarzyszowi Bruce’a Wayne’a. Takie pytanie przed aktorem postawili dziennikarze portalu Variety, na które Irons odpowiedział w następujący sposób:

[W Justice League] będzie to rola podobna [do tej z filmu Batman v Superman], ale rok później Ben stworzy przecież film solowy o Batmanie. Obiecał mi, że w nim ujrzymy więcej Alfreda. W Justice League będziemy mieli do czynienia z siedmioma głównymi bohaterami, a ja wcielę się tylko w kamerdynera jednego z nich. To oczywiste, że nie będę wówczas dominował na ekranie.

jeremy irons talks alfred in bvs 01 mfaptch56w6zlctwbrqiwpnxadhdppfqmvqgyinx7sZobacz również: The Batman – Teresa Palmer marzy o roli w filmie Bena Afflecka

O tym, jak w rzeczywistości zaprezentuje się Jeremy Irons w roli Alfreda dowiemy się 10 listopada 2017 roku – wówczas planowana jest premiera Justice League. O filmie The Batman wiemy na razie tylko tyle, że jego debiut będzie miał miejsce w 2018 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?