the old guard background Advertisement

Methuselah – biblijna epopeja z Tomem Cruisem znalazła nowego reżysera!

Według portalu Deadline producent David Heyman (seria Harry Potter, Grawitacja) znalazł właśnie reżysera dla nowego projektu wytwórni Warner Bros. Pictures, którym jest biblijna epopeja pt. Methuselah. Wybrańcem jest norweski twórca Joachim Rønning. Filmowiec był współreżyserem produkcji Wyprawa Kon-Tiki oraz nachodzącego obrazu pt. Piraci z Karaibów: Martwi głosu nie mają. W obu przypadkach współpracował z Espenen Sandbergem. W głównej roli zobaczymy Toma Cruise’a (Jack Reacher: Nigdy nie wracaj, Mission: Impossible – Rogue Nation).

Produkcja opowie o legendarnym, tysiącletnim człowieku (Cruise), który wykorzystał swój czas na Ziemi do rozwinięcia niespotykanego zestawu umiejętności przetrwania.

MV5BMjIwNzAxNDQ1OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNDEwNDgzMDI. V1 SX1549 CR001549999 AL

Zobacz również: Reboot Rambo bez Stallone’a! Znamy nazwisko nowego reżysera!

Poprzednio to James Watkins (Kobieta w czerni) miał znaleźć się na stołku reżyserskim. Wówczas scenarzystą dzieła był Arash Amel. Obecny szkic tekstu sporządził Zach Dean. Jednakże wytwórnia zamierza zatrudnić kolejnych scenarzystów, którzy odpowiednio poprawią, a co za tym idzie, napiszą ostateczną wersję wspomnianego powyżej tekstu dla Rønninga i Cruise’a.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe; WENN.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?