Avengers jako psy w nowym klipie Doktora Strange’a

Nietypowa sytuacja, w naszym zacofanym kraju najnowsze widowisko Marvela od dawna przyciąga do kin dziesiątki tysięcy osób, niektórzy chwalą się nawet, że widzieli je dwa razy, podczas gdy w USA Doktor Strange będzie mieć swoją premierę dopiero w najbliższy piątek. Stąd marketingowcy wciąż w pocie czoła promują jak tylko się da magiczny spektakl z Benedictem Cumberbatchem, jednocześnie szukając nowej drogi dla filmów superbohaterskich. Czy będą nią zwierzęta? Dotychczas nie uświadczyliśmy wielu czworonogów ratujących świat, być może czas to zmienić. Dlatego zobaczcie w poniższym klipie, jak prezentują się psie wersje Iron Mana, Hulka czy Kapitana Ameryki. Nie trzeba dodawać, iż mimo oszczędnej gry wypadają lepiej niż ich ludzcy odpowiednicy.

https://www.youtube.com/watch?v=53-zLBzY4sA

Zobacz również: Doktor Strange – produkcje o podobnym klimacie co film Marvela

Opis filmu: produkcja przedstawia historię utalentowanego i cenionego neurochirurga, Stephena Strange’a (Benedict Cumberbatch). Rzeczony bohater odkryje w obrazie ukryty świat magii oraz alternatywne wymiary po tragicznym wypadku samochodowym, w wyniku którego straci czucie w dłoniach, co uniemożliwia mu dalszą pracę w branży medycznej. Z siedzibą umiejscowioną w Greenwich Village – dzielnicy mieszkalnej na Manhattanie w Nowym Jorku, tytułowy doktor jest zmuszony odłożyć swoje wielkie ego na bok i powziąć na barki rolę pośrednika pomiędzy realnym światem oraz ukrytą przed oczami ludzi rzeczywistością, wykorzystując szeroki wachlarz metafizycznych zdolności oraz artefaktów w obronie kinowego uniwersum Marvela. Reżyserem obrazu jest Scott Derrickson (Egzorcyzmy Emily RoseSinisterZbaw nas ode złego). Scenariuszem z kolei zajął się Jon Spaihts (PrometeuszNajczarniejsza godzina 3D) i C. Robert Cargill (Sinister). Od 26 października film wyświetlany jest w polskich kinach. 

Sam pomysł przedstawienia bohaterów w takiej formie nie jest najnowszy i już wcześniej o wiele więcej postaci Marvela w słodkiej odsłonie zaprezentował artysta Josh Lynch, którego prace możecie zobaczyć chociażby na jego stronie tutaj. Poniżej dla przykładu zamieszczone jest kilka rysunków tegoż artysty, portretujące nie tylko członków Avengers (kliknijcie, aby powiększyć obrazek).

psy, marvel, kapitan ameryka

psy, marvel, doktor strange

psy, marvel, galactus

psy, marvel, iron man

psy, marvel, wolverine

psy, marvel, thor

psy, marvel, spider-man

źródło: youtube.com; jlynchart.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z materiału promocyjnego

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?