Baywatch – wyjątkowe plakaty z bohaterami filmu z okazji Halloween

Z okazji dzisiejszego święta obchodzonego hucznie w USA, wytwórnia Paramount Pictures zaprezrezentowała dwa wyjątkowe plakaty promujące filmu pt. Baywatch. Na materiałach, które znajdziecie poniżej możecie zobaczyć głównych bohaterów produkcji w strojach Halloweenowych. 

baywatch plakat 1

baywatch plakat 2

Zobacz również: Vaiana: Skarb oceanu – posłuchajcie jak śpiewa Dwayne Johnson!

W filmie zobaczymy m.in.: Jona Bassa, Alexandrę Daddario, Zaca Efrona, Dwayne’a Johnsona, Kelly Rohrbach, Ilfenesh Haderę, Pamelę Anderson, Belindę Peregrín, Izabel Goulart, Charlotte McKinney, Davida Hasselhoffa, Priyankę Choprę oraz Hannibala Buressa. 

Baywatch to kinowa wersja popularnej telewizyjnej serii, która pierwotnie była transmitowana przez stację NBC w 1989 roku. W obsadzie wydanego przed laty serialu widzowie mogli podziwiać Davida Hasselhoffa, Parkera Stevensona, Shawn Weatherly, Billy’ego Warlocka, Erikę Eleniak, Petera Phelpsa, Brandona Calla i Holly Gagnier. Niestety seria początkowo nie odniosła pożądanego sukcesu. Została zatem anulowana już po pierwszym sezonie. Mimo to serial powrócił w 1991 roku i kontynuowany był przez całą dekadę, odnosząc tym razem spory sukces. W serii pojawiły się także zupełnie nowe gwiazdy takie jak Yasmine Bleeth i Pamela Anderson. Ponadto produkcja doczekała się również telewizyjnego spin-offu pt. Słoneczny patrol: Ślub na Hawajach.

Za ostatnią wersję scenariusza dzieła Baywatch odpowiedzialni są autorzy tekstu do filmu Piątek 13-go, czyli Damian Shannon i Mark Swift. Reżyserem obrazu jest Seth Gordon (Szefowie wrogowie). Z kolei funkcję producentów kinowego Słonecznego patrolu pełnią Dwayne Jonson, Michael Berk, Greg Bonann, Beau Flynn, Dany Garcia, Ivan Reitman i Douglas Schwartz.

Premiera filmu zaplanowana jest na 19 maja 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?