Rozpoczęły się zdjęcia do Star Wars Episode VIII !

Twórcy Gwiezdnych Wojen nie spoczywają na lurach. Nie mineły jeszcze nawet dwa miesiące, od dnia gdy świat ujrzał „Przebudzenie Mocy”, a realizacja jego kontynuacji jest już na bardzo zaawansowanym poziomie! Bob Iger, dyrektor korporacji The Walt Disney Company, podał właśnie do publicznej informacji, że właśnie zostały rozpoczęte zdjęcia do kolejnego Epizodu Gwiezdnych Wojen, który zadebiutuje w kinach za nimal dwa lata!

Bob Iger

„Nie ma innej możliwości na kontynuowanie tej serii, niż tworzenie odpowiednich jakościowo produkcji. Mogę was zatem z radością poinformować, że właśnie rozpoczęły się prace na planie Epizodu VIII legendarnej sagi! Film trafi do kin w 2017 roku. Rozpoczęliśmy również wstępne prace nad Epizodem IX, który zobaczycie w 2019.”

Skoro prace na planie zdjęciowym ruszyły z pełną parą, już wkrótce powinny do nas napłynąć pierwsze przecieki fabularne! Czy będziemy musieli na nie czekać tak długo jak ostatnim razem? Twórcy z pewnością będą strzegli sekretów scenariusza równie mocno, ale czy to wystarczy, aby powstrzymać miliony rozochoconych fanów?

Wciąż niezatytułowany Epizod VIII trafi do kin 15 grudnia 2017. Bliższe szczegóły fabuły nie są znane, poza faktem, że film będzie bezpośrednią kontynuacją zdarzeń przedstawionych w „Przebudzeniu Mocy”. Reżyserią zajmie się tym razem Rian Johnson, który odpowie również za scenariusz. J.J. Abrams obejmie stanowisko producenta. Wedle wcześniej ujawnionych informacji, powrócić ma CAŁA obsada z Epizodu VII, a nowymy nabytkiem będą m.in Benicio Del Toro („Sicario”) oraz Laura Dern („Park Jurajski”).

Źródło: makingstarwars.net

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?