Sonic the Hedgehog – Tim Miller wyprodukuje film!

Jeż Sonic to jedna z twarzy Segi i postać legendarna w świecie elektronicznej rozgrywki. Od 1991 roku, kiedy to pojawił się pierwszy raz, wydano już kiadziesiąt gier z jego udziałem. Nic więc dziwnego że w Holywood powstał pomysł ekranizacji jego przygód. Projekt został zapowiedziany oficjalnie kilka miesięcy temu. Dziś dowiedzieliśmy się, kto w roli producenta wykonawczego będzie za niego odpowiadał. I jest to głośne nazwisko, szczególnie w świetle niedawnych wydarzeń. Chodzi bowiem o Tima Millera.

Zobacz również: Quentin Tarantino nie wyreżyseruje Deadpoola 2

O Millerze było ostatnio bardzo głośno z racji jego konfliktu z Ryanem Reynoldsem, w wyniku którego porzucił on stołek reżyserski Deadpoola 2 (więcej przeczytacie TUTAJ). Jak się okazało, nowego zajęcia nie szukał sobie zbyt długo. Przy filmie będzie współpracował ze swoim wieloletnim kompanem, Jeffem Fowlerem, który został reżyserem projektu.

Film powstaje na zlecenie Sony a jego premiera została wyznaczona na 2018 rok.

źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?