Advertisement

Arnold Schwarzenegger i Jackie Chan w jednym filmie fantasy!

W 2014 roku światło dzienne ujrzał film Wij. Osadzony w klimacie horror-fantasy, opowiadał o XVIII wiecznym kartografie, Jonathanie Green’ie (Jason Flemyng) który wyrusza na wschód Europy. Tam proszony jest o wyrysowanie na mapie starej cerkwi do której nikt nie chce się zapuszczać. Film nie zdobył zbyt dużego rozgłosu, ale teraz może się to zmienić, ponieważ w sequelu wystąpią takie legendy kina jak Arnold Schwarzenegger czy Jackie Chan.

Jonathan Green

W sequelu, kartograf wybierze się jeszcze bardziej na wschód, by nakreślić wschodnią linię granic carskiej Rosji. W rezultacie dotrze do Chin, gdzie czeka go wiele nieznanych wcześniej odkryć, tajemniczych stworów i tajemniczych ludzi.

Zobacz również: Czarodziejskie pojedynki w nowym zwiastunie wschodniej odpowiedzi na lukę po Harrym Potterze

Zdjęcia oficjalnie się już zakończyły. Czy ściągnięcie troche zapomnianych legend kina ma na celu zwrócenie uwagi widzów? Czy jest to troche dramatyczna próba ratunku tytułu? Zobaczymy. Premiera zaplanowana jest na 2018 rok.

Źródło: variety.com / ilustracja wprowadzenia fot. materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?