Advertisement

Potwory i spółka – doczekamy się sequela?

Minęło nieco ponad 15 lat odkąd swoją premierę miały Potwory i spółka, a Mike Wazowski i James P. Sullivan „Sulley” zaskarbili sobie sympatię widzów na całym świecie. Film doczekał się prequel’a w postaci Uniwersytetu potwornego, a niedawno reżyser oryginału Pete Docter, nie wykluczył możliwości nakręcenia sequela.

Nigdy nie mów nigdy – kto wie co jeszcze może się wydarzyć? Zadecydowaliśmy, że Uniwersytet potworny będzie prequelem, ponieważ nie chcieliśmy odpowiadać na pytania związane z Boo, o jej dorastanie i tym podobne.

Gdyby, sequel miał powstać najprawdopodobniej skupiałby się na dorosłej Boo i spotkaniu demonami, czy też raczej potworami przeszłości. Podobny zabieg Pixar wykorzystał już w Toy Story 3, poznając nas z dorosłym Andym.

Częścią pomysłu jest wykorzystanie motywu z Piotrusia Pana, gdzie [Wendy] odwiedzała Piotrusia Pana jako dziecko i w połowie zapomniała kim on był.

Potwory i spółka

Zobacz również: Gwiezdne Wojny Epizod VIII – Czy poznamy relację Kylo i Rey?

Koncepcje obrazu wciąż mogą ulec zmianie, lecz biorąc od uwagę sukces finansowy obu dotychczasowych części (Potwory i spółka – 563 mln $, Uniwersytet potworny – 744 mln $), możemy być spokojni o powstanie części trzeciej.

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia fot. materiały prasowe

Stały współpracownik

Entuzjasta fantasy, miłośnik akcji i wielbiciel komedii wszelakich. Pamiętajcie: kino jest dobre na wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?