Advertisement

The Current War – Tom Holland zagra asystenta Benedicta Cumberbatcha

Jak donosi The Hollwyood Reporter, Tom Holland dołączył do obsady filmu pt. The Current War. Tym samym młody aktor zagra u boku Benedicta Cumberbatcha.

The Current War opowie prawdziwą historię wyścigu pomiędzy Thomasem Edisonem a Georgem Westinghousem w zbudowaniu praktycznego systemu oświetleniowego i sprzedania swojego wynalazku swojemu krajowi i światu.

benedict cumberbatch

Zobacz również: Knightfall – zwiastun nowego serialu o Templariuszach

Cumberbatch zagra Thomasa Edisona, z kolei Holland wcieli się w jego asystenta. W filmie zobaczymy również: Michaela Shannona w roli Westinghouse’a (Człowiek ze stali), Katherine Waterson – żona Westinghouse’a (Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć) oraz Nicholasa Houlta w roli Nikolai Tesli (Mad Max: Na drodze gniewu).

Reżyserem filmu jest Alfonso Gomez-Rejon (Earl i ja, i umierająca dziewczyna, American Horror Story). Scenariusz sporządził Michael Mitnick (Dawca pamięci, Vinyl).

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Taylor Hill/Getty Images

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?