The Beguiled – Sofia Coppola zaczyna kręcić kolejny film!

Sofia Coppola co wydawało się nieprawdopodobne, objawiła talent reżyserki nie tak bardzo ustępujący swojemu ojcu. Choć Francis Ford Coppola nakręcił jedne z najważniejszych dzieł w historii kina pod postacią Czasu Apokalipsy oraz dwóch pierwszych częśći Ojca chrzestnego, portfolio jego córki, za sprawą tytułów takich jak Między słowami, również jest całkiem okazałe. Już niedługo powiększy się o kolejny tytuł. Sofia bowiem właśnie rozpoczęła zdjęcia do swojego najnowszego filmu, zatytułowanego The Beguiled.

Zobacz również: TOP 8: Najlepsze role Alicii Vikander!

The Beguiled to remake filmu z 1971 roku, o tym samym tytule (w Polsce znany jako Oszukany), w którym główną rolę zagrał Clint Eastwood. Podczas wojny domowej ranny żołnierz John McBurney zostaje uratowany od śmierci przez kilkunastoletnią dziewczynę z południa, uczennicę szkoły z internatem. Udaje się jej doprowadzić rannego do szkoły, czym wywołuje przerażenie nauczycielek i uczennic. Gdy John powoli zaczyna dochodzić do siebie, po kolei uwodzi wszystkie panny, co w krótkim czasie prowadzi do wypełnienia atmosfery zazdrością, fałszem i zawiścią. We filmie zobaczymy min. Nicole Kidman, Kirsten Dunst, Colina Farrella i Elie Fanning.

Premiera została wyznaczona na 23 czerwca 2017 roku.

źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: Elle

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?