Kolejne produkcje Sony zaliczają opóźnienie! Wśród nich Jumanji oraz Bez litości 2!

Niepokojące rzeczy dzieją się w obozie studia Sony Pictures – dziś rano informowaliśmy was o opóźnieniu premiery Mrocznej wieży, natomiast teraz kolejne produkcje zaliczają poślizg. Tym razem padło na Jumanji, Bez litości 2 oraz reboot Linii życia.

Jumanji pierwotnie miało pojawić się w kinach 28 lipca 2017 roku. Nową datą premiery został natomiast 22 grudnia 2017, co oznacza, że film zadebiutuje w podobnym okresie czasu co oryginalna produkcja (15 grudnia 1995 roku). Większe zmiany zaszły natomiast w przypadku Bez litości 2 – opóźnienie wyniesie bowiem prawie rok czasu, a 29 września 2017 zamieni się ostatecznie w 17 września 2018. Na szczęście różnica między datami premier rebootu Linii życia nie jest tak kolosalna, a 18 sierpnia 2017 zamieni się na 29 września 2017.

Zobacz również: Iniemamocni 2 oraz Toy Story 4 z nowymi datami premier

jumanji 2017 cast costumes

Jumanji oparte jest na powieści dla dzieci spod pióra Chrisa Van Allsburga, która została wydana w 1985 roku. Książka skupiała się na magicznej grze planszowej. Dzięki niej ożyły rośliny i zwierzęta, które zalały spokojne, amerykańskie przedmieście. W 1995 powstała kinowa adaptacja wyreżyserowana przez Joe’ego Johnstona. Jej gwiazdami byli Robin Williams, Bonnie Hunt, Kirsten Dunst, Bradley Pierce, Jonathan Hyde, Bebe Neuwirth, David Alan Grier i Patricia Clarkson. Według wypowiedzi Johnsona, nowy film nie będzie rebootem w pełnym słowa tego znaczeniu, lecz też po części kontynuacją wspomnianego obrazu.

flatliners poster 2

Pierwowzór Linii życia został wypuszczony do kin w 1990 roku. Produkcję wówczas wyreżyserował Joel Schumacher na podstawie scenariusza autorstwa Petera Filardi. Gwiazdami obrazu byli Kiefer Sutherland, Julia Roberts, William Baldwin, Oliver Platt i Kevin Bacon. Obsada rebootu składa się natomiast z następujących gwiazd: Kiefer Sutherland, Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton i Kiersey Clemons. Produkcję wyreżyseruje Niels Arden Oplev (Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet) na podstawie scenariusza spod pióra Bena Ripley’a (Kod nieśmiertelności). David Blackman i Laurence Mark podejmą się zadania producentów filmu.

denzel washington the equalizer

Tak wielka zmiana daty premiery w przypadku Bez litości 2 nie powinna nikogo dziwić, gdyż produkcja jeszcze nie ma ani reżysera, ani scenarzysty. Póki co wiemy, iż Denzel Washington ponownie wcieli się w Roberta McCalla, lecz nie ujawniono żadnych szczegółów fabularnych.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kolaż własny

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?