Gwiezdne Wojny: Epizod VIII – upgrade stroju Kylo Rena

W Epizodzie VIII Gwiezdnych Wojen będzie nam dane zobaczyć proces coraz bardziej postępującej fascynacji Kylo Rena życiem i w tym przypadku również wyglądem swojego dziadka Dartha Vadera. Już w Przebudzeniu Mocy widzieliśmy z jakim szacunkiem traktuje on uszkodzoną maskę Vadera – kolejnym krokiem dla Rena staje się swoisty upgrade dotychczasowego kostiumu.

vader maska

Z tego co wiemy maska, którą nosił Kylo Ren w Przebudzeniu Mocy w kolejnym epizodzie pozostanie niezmieniona. Jego strój natomiast przypominać będzie ten noszony przez Luke’a Skywalkera w Powrocie Jedi, a najważniejszą zmianą w jego ubiorze stanie się peleryna. Będzie ona przybliżać Rena z wyglądu do dziadka, gdyż będzie łudząco podobna do tej noszonej przez Vadera w Imperium Kontratakuje oraz Powrocie Jedi. Na razie nie wiadomo czy będziemy mieć do czynienia z dwiema podobnymi pelerynami, czy też Kylo w jakiś sposób wejdzie w posiadanie oryginalnej peleryny, tak jak uczynił to ze wspomnianą maską. 

ren

Zobacz również: Seria Niefortunnych Zdarzeń – Neil Patrick Harris bohaterem najnowszego zwiastuna serialu.

Niemniej jednak na pewno śledzić będziemy jego starania, aby jak najbardziej upodobnić się do dziadka także poprzez kolejne próby odzyskania miecza świetlnego dziadka, którego nie zdołał odebrać Rey pod koniec Przebudzenia Mocy, a który uważa za swoją spuściznę i dziedzictwo.

W Epizodzie VIII Kylo Ren ukończy swoje szkolenie pod okiem Snoke’a, a także wraz z Najwyższym Porządkiem dążyć będzie do rzucenia Republiki oraz rebeliantów na kolana.

Premiera Epizodu VIII zaplanowana została na 14 grudnia 2017 roku.

Źródło: cinemablend.com/ ilustracja wprowadzenia: comicvine.gamespot.com

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?