Advertisement

Avengelyne – kolejny komiks twórcy Deadpoola zmierza na srebrne ekrany!

Wydaje się, że kasowy sukces Deadpoola mógł otworzyć drogę na srebrny ekran kolejnym komiksom Roba Liefelda. Według portalu Deadline, dzieło wspomnionego twórcy oraz Cathy Christian z 1995 roku, a mowa tutaj o Avengelyne, zmierza właśnie do kin, co będzie zasługą Paramount Pictures. Projektem zajmie się ceniony scenarzysta, czyli Akiva Goldsman (Piękny umysł, Czas zabijania, Człowiek ringu, Jestem legendą), który zarówno wyprodukuje, jak i prawdopodobnie nakręci omawianą adaptację komiksu. Goldsman zaliczył reżyserki debiut w 2014 roku, realizując obraz Zimowa opowieść. Poza tym nakręci również horror fantasy pt. Stephanie, który widzowie będą mogli podziwiać już w przyszłym roku.

Projekt rozwijany jest już od 2013 roku. Wówczas rozważano możliwość zaangażowania do roli tytułowego upadłego anioła Giny Carano (jedna z gwiazd Deadpoola). Bohaterka ta walczy z różnymi demonami oraz potworami. Poprzednio chodziło o rozwój kolejnej serii pełnej akcji, z żeńską postacią w centrum rozwałki, coś na wzór królującego od at Underworlda.

2020993 avengelyne 3

Zobacz również: The Predator – Olivia zabójcza mutantka Munn w obsadzie filmu Shane’a Blacka!

Obecnie autorzy mają zamiar stworzyć coś bardziej zbliżonego do Johna Wicka z upadłym aniołem w centrum uwagi, co tak naprawdę przywodzi na myśl Kruka z kobietą w roli głównej (zostało to już kiedyś wykonane). Aktualnie nie ma żadnej aktorki związanej z omawianą roą, jednak śledźcie na bieżąco naszá stronę. Gdy tylko pojawią się jakieś nowe informacje, natychmiastowo znajdziecie je u nas.

Liefeld rozwija poza tym rozwija również Deadpoola 2 i X-Force da wytwórni 20th Century Fox.

Źródło: ComingSoon.net  Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?