Matt Damon na temat potencjalnego sequela przygód Jasona Bourne’a

W tegoroczne wakacje po blisko dekadzie Matt Damon powrócił na ekrany kin w roli Jasona Bourne’a. Najnowsza część przedstawiająca kolejne tarapaty tego bohatera, okazała się być kasowym sukcesem. Przy budżecie około 120 milionów dolarów, film zarobił ich około 405 mln. Czy taki obrót wydarzeń gwarantuje nam, że już niedługo powstanie kolejna część filmu o Bourne’ie? W wywiadzie dla The Hollywood Reporter odtwórca głównej roli wypowiedział się na temat ewentualnego szóstego już filmu o popularnym bohaterze.

Nie w najbliższym czasie. Takie filmy to ogromne przedsięwzięcia. Ostatnią część zaczęliśmy kręcić we wrześniu, a skończyliśmy w marcu. To coś wielkiego, z rzeszą zaangażowanych ludzi.

Zobacz również: Wielki Mur – Matt Damon opowiada o fabule superprodukcji!

jb promo art

Matt Damon zdradził też, jak producent Frank Marshall swego czasu wykorzystał swój talent do reżyserowania. Sytuacja miała miejsce podczas tworzenia Tożsamości Bourne’a.

Czasami jest tak, że jedna osoba wykonuje zadania drugiej osoby. Otaczamy się ludźmi wielu talentów. Zrobiliśmy z Frankiem Marshallem wiele filmów, ale pamiętam jedną sytuację z czasów kręcenia Tożsamości Bourne’a. Frank jest też reżyserem, więc w pewnym momencie chwycił za kamerę i zaczął dalej kręcić tamten film.

Z wypowiedzi aktora wyraźnie wynika, że na kolejną część przygód Jasona Bourne’a będziemy musieli sobie trochę poczekać. O ile takowa powstanie, bowiem na chwilę obecną twórcy w tym temacie milczą.

Jason Bourne od 15 listopada dostępny będzie w wersji cyfrowej HD. Na świecie edycja Blu-Ray/DVD zagości na sklepowych półkach 6 grudnia tego roku.

Źródło: Heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?