Człowiek ze stali 2 – Amy Adams potwierdza prace nad scenariuszem!

Nikt nie zaprzecza, że Warner Bros. ma problemy ze swoim kinowym uniwersum DC. Człowiek ze stali, Batman v Superman oraz Legion samobójców wzbudziły sporo kontrowersji i zebrały bardzo mieszane i podzielone opinie. Wytwórnia nie ustaje jednak w staraniach i za wszelką cenę pragnie doścignąć konkurencję. W planach są nie tylko tytuły o zupełnie nowych postaciach ale i pierwszy sequel, którym będzie kontynuacja wspomnianego Man of Steel. Data premiery filmu wciąż pozostaje nieznana i z pewnością odległa. Amy Adams, która wciela się w Lois Lane, potwierdziła jednak, że prace nad scenariuszem już trwają!

lois

Dowiedziałam się o pracach nad Man od Steel 2 dopiero po fakcie. Jest to całkowicie normalne, nie ma się czym przejmować. Wiem, że prace nad scenariuszem już się rozpoczęły i trwają nadal.

Zobacz również: Kontynuacja Człowieka ze stali we wczesnej fazie rozwoju! Mamy potwierdzenie!

Kiedy ruszą zdjęcia do filmu? Na czym skupi się fabuła? Nie wiem praktycznie nic. Po sieci krąży wiele plotek, ale pewnych informacji wciąż brak. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy jakiekolwiek szczegóły…

Źródło: heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?