Advertisement

Iluzja 3 – znamy już scenarzystów!

Ruszyły właśnie prace nad trzecią częścią widowiska Iluzja. Do ekipy dołączyli scenarzyści Neil Widener oraz Gavin James – duet odpowiedzialny również za scenariusz do Battle of Alcatraz oraz San Andreas 2.

W filmie ponownie pojawią się znani nam z poprzednich części aktorzy, między innymi:  Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Morgan Freeman i Dave Franco. Reżyserem filmu tak jak w poprzednich dwóch Iluzjach jest Jon M. Chu, a produkcją filmu zajmą się Bobby Cohen, Alex Kurtzman oraz Jeb Brody.

iluzja

Zobacz również: Mission: Impossible 6 już w 2018!

Opis Iluzji 2: Akcja kontynuacji Iluzji ponownie skupi się na zespole uzdolnionych magików (Czterech Jeźdźców), którzy dzięki swoim zapierającym dech występom zdolni są do wykonywania niezauważenie włamań na wielką skalę. Skradzione pieniądze przelewają oni na konta swojej publiczności. W drugiej części filmu Jeźdźcy oskarżeni zostają niesłusznie o spowodowanie katastrofy na finale Super Bowl oraz zmuszeni przez swoich wrogów do wykonania kolejnego, niemożliwego wręcz zadania. Muszą mu jednak sprostać by móc oczyścić się z zarzutów, a stawką jest ich własne życie. Tropem magików podąża oczywiście policja i FBI.

Dwie poprzednie odsłony Iluzji zarobiły łącznie na świecie blisko 700 mln dolarów, dlatego twórcom zależy na powtórzeniu ich sukcesu również dzięki części trzeciej. Premiera trzeciej części odbędzie się w 2017 roku.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?