Kolejna postać powróci w Obcym 5? Co dalej z filmem?

Po rozpoczęciu prac nad Obcym: Przymierze w reżyserii Ridleya Scotta, produkcja Obcego 5 (tytuł roboczy) – reżyserowanego przez Neilla Blomkampa, została opóźniona do odwołania. Informacja ta potwierdzona została również przez Sigourney Weaver (Ripley), której bardzo zależy na powstaniu filmu i nakręceniu alternetywnej wersji historii jej bohaterki z pominięciem wydarzeń z 3 i 4 części Obcego

bishop

Od czasu ogłoszenia smutnej informacji o przerwaniu prac nad projektem w ostatnich dniach pojawiła się pierwsza iskierka nadziei dla fanów. Lance Henriksen grający w Obcym andoida Bishopa udzielił ostatnio wywiadu dla IGN na temat jego roli w DC’s Legends od Tomorrow. Rozmowa z aktorem poszybowała jednak w stronę ewentualnego powrotu Bishopa w Obcym 5:

Dobrze wiecie, że nakręcą następny film, tak powinno być. Nie wiem jeszcze czy zostanę ujęty w projekcie i jeśli tak to w jakim zakresie. Muszę przyznać, że Blomkamp jest naprawdę wspaniałym twórcą i głęboko wierzę, że kiedy w końcu jego film się pojawi, będzie po prostu spektakularny. Fani cały czas na to czekają. Obcy nie jest filmem, który się przejadł, jest to temat stale aktualny, który się nie starzeje.

obcy 5

Zobacz również: Ruszają prace nad filmem o Harley Quinn! Znamy scenarzystkę!

Ta rozmowa oraz krążące wciąż nowe plotki dotyczące relizacji projektu oraz prawdopodobnej obsady filmu dają nam wciąż nadzieję, że Obcy 5 ruszy z miejsca zaraz po premierzy wyprzedzającego go Obcego: Przymierze. To właśnie od sukcesu tego filmu może zależeć produkcja kolejnego. 

W filmie oprócz Ripley ma pojawić się również kapral Dwayce Hicks grany przez Michaela Biehna. Niepotwierdzoną postacią oprócz Bishopa jest na tym etapie spekulacji również dorosła Newt, odgrywana przez tą samę aktorkę (Carrie Henn). 

Obcy: Przymierze ma zadebiutować na ekranach kin 4 października 2017 roku

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?