Ruszają prace nad filmem o Harley Quinn! Znamy scenarzystkę!

Jak informuje The Wrap Warner Bros. znalazło już scenarzystę spin-offu Legionu samobójców o losach Harley Quinn. Fabułę filmu napisze Christinie Hodson, która zajmuje się również scenariuszem do spin-offu serii Transformers, który opowie historię robota Bumblebee. Producenci z Paramount Pictures są podobno zachwyceni pomysłem jaki miała na scenariusz Christinie. Oby Warner Bros. i przede wszystkim fani byli również zachwyceni fabułą spin-offu nazwanego roboczo Harley Quinn/Birds of Prey movie.

Zobacz również: Legion Samobójców – więcej Jokera w zwiastunie Edycji Rozszerzonej!

Czy będzie to solowy film o Harley Quinn? Źródło donosi, że w filmie pojawią się również inne kobiecie postacie z uniwersum DC, więc Harley będzie tylko jedną z wielu głównych bohaterek. Jedną z inspiracji do stworzenia scenariusza ma być komiks z 1995 roku o tytule Birds of Prey. Na jego kartach głównymi bohaterkami były Oracle i Black Canary, które walczyły z wieloma żeńskimi złoczyńcami z uniwersum DC. Margot Robbie powróci w filmie nie tylko w roli Harley Quinn, ale również jako producent. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: The Wrap | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?