Jurassic World 2 – znamy dokładną datę rozpoczęcia zdjęć!

Imię i nazwisko JA Bayona nie raz obije się o uszy kinomanów w nadchodzących miesiącach. Wytwórnia Focus Features przygotowuje się do wypuszczenia na ekrany kin filmu Siedem minut po północy, najnowszego dzieła rzeczonego powyżej reżysera (Sierociniec, Niemożliwe), które może stać się poważnym konkurentem w walce o Oscary. Tymczasem Bayona pracuje już ciężko na planie wysoce oczekiwanego sequela niedawno wydanego Jurassic World. Poniżej znajdziecie luźne przemyślenia twórcy na temat omawianego projektu.

Każda historia jest inna, musisz odkryć jej głębię, a następnie odpowiednio przedstawić na srebrnym ekranie. Kontynuacja Jurassic World to bardziej wspólne, filmowe doświadczenie, nie tylko Colina Trevorrowa, lecz również Stevena Spielberga i Franka Marshalla. To tak samo ich dziecko, jak i moje. Wszystko sprowadza się to dzielenia wizjami i wspólnej pracy, mającej na celu powołanie historii do życia. Jednakże w tym samym czasie, w sposobie, w jakim podejdę do przedstawienia historii, powinienem znaleźć coś bardzo dla mnie osobistego. Myślę, że w filmie odnajdziecie sporą cząstkę mojego charakteru.

jurassicworld0023

Zobacz również: Resident Evil: Ostatni rozdział – nowe plakaty filmu!

Ponadto Trevorrow ujawnił poprzednio cytat z pierwotnego Parku Jurajskiego, który zainspirował twórców do stworzenia sequela. Sentencja pochodzi od bohatera Sama Neila – Alana Granta:

Dinozaury i ludzie, dwa gatunki rozdzielone 65 milionami lat ewolucji, właśnie się spotkały. Jak możemy mieć jakiekolwiek pojęcie na temat tego, co może się teraz wydarzyć?

Poza tym ujawniono dokładną datę rozpoczęcia zdjęć do filmu Jurassic World 2.

Właśnie pracujemy nad kontynuacją.

Stwierdził Bayona, po czym dodał:

Zdjęcia rozpoczną się w marcu.

jurassicworld0025

Zobacz również: Underworld: Wojny krwi – pełen akcji zwiastun filmu!

Bayona wyreżyseruje Jurassic World 2 na podstawie scenariusza spod pióra Colina Trevorrowa i Dereka Connolly’a. Przed obiektywem kamery na planie filmowym omawianej produkcji pojawią się następujące gwiazdy: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Toby Jones i Rafe Spall. Frank Marshall oraz Steven Spielberg wyprodukują obraz, którego premiera zaplanowana jest na 22 czerwca 2018 roku.

Źródło: ComingSoo.net / Ilustracja wprowadzenia – materiał prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?