Advertisement

Dlaczego on? – niegrzeczny James Franco w zwiastunie tylko dla dorosłych

Wytwórnia 20th Century Fox zaprezentowała nowy zwiastun komedii z Jamesem Franco i Bryanem Cranstonem pt. Dlaczego on? Trailer przeznaczony tylko dla dorosłej widowni znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=164&v=xOZ2bs9IboU

Zobacz również: Bryan Cranston zagra… Bryana Cranstona w filmie Jamesa Franco!

Opis dystrybutora: Ned, nadopiekuńczy, lecz kochający ojciec, przyjeżdża wraz z żoną ze świąteczną wizytą do córki, która studiuje w college’u. Na miejscu musi stawić czoło swemu największemu koszmarowi – poznaje bowiem chłopaka córki, Lairda, sympatycznego, ale ekscentrycznego miliardera z Krzemowej Doliny. Konserwatywny Ned uważa, że Laird, który nie uznaje żadnych zasad, nie pasuje do jego córki i nie powinien się z nią wiązać. Wypowiada niedoszłemu zięciowi wojnę, a sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, bo w świecie wielkich pieniędzy Ned czuje się jak ryba wyjęta z wody.

W filmie występują: Bryan Cranston (Breaking Bad, Larry Crowne – Uśmiech losu), James Franco (Spider Man 2, 127 godzin), Zoey Deutch (Co ty wiesz o moim dziadku?), Megan Mullally (Królowie lata), Andrew Rannells (Praktykant). Scenariusz napisał John Hamburg (Zoolander, Stary kocham cię, Poznaj mojego tatę) we współpracy z Ianem Helferem (Córka mojego kumpla).

dlaczego on plakat

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 20 stycznia 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?