Mortal Kombat – reboot adaptacji kultowej gry video znalazł swojego reżysera!!!

Projekt znajdował się od pewnego czasu w trakcie realizacji, jednakże dopiero niedawno ogłoszono reżysera ambitnego przedsięwzięcia!!! Reboot adaptacji live-action kultowej gry video pt. Mortal Kombat nakręci prawdopodobnie Simon McQuoid – tak przynajmniej wynika z doniesień portalu Variety. Twórca znajduje się obecnie w trakcie negocjacji swojego angażu na rzeczone stanowisko z wytwórnią New Line.

Australijski reżyser najlepiej znany jest ze swojej pracy w branży reklamowej i wkładu do wysoko dochodowych kampanii związanych z PlayStation i serią gier Halo. Tak więc nakręcenie kinowej wersji Mortalu Kombat będzie dla niego ogromnym wyzwaniem, lecz twórca ma przynajmniej pewne doświadczenie w dziedzinie gier, co z pewnością okaże się pomocne podczas realizacji adaptacji.

mortal kombat x enhanced online beta header.jpg.optimal

Zobacz również: Deadpool 2 – reżyser potwierdzony! Kto wyreżyseruje trójkę?

Producentem omawianego widowiska jest utalentowany reżyser James Wan (Obecność, Aquaman). Z kolei scenarzystą obrazu został Greg Russo.

Ponadto warto dodać, że ostatnio widzowie mogli oglądać na srebrnych ekranach ekranizację innej popularnej gry, a mowa tutaj o Warcraft: Początek, który być może nie spełnił wszystkich podkładanych w nim oczekiwań, lecz okazał się przyjemną rozrywką. Kolejnym kamieniem milowym w historii adaptacji gier video może okazać się przyszłoroczny Assassin’s Creed. Czyżby adaptacje miały wejść na nowy, nieosiągalny dotąd poziom? O tym przekonamy się w styczniu.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?