Advertisement

Sprzymierzeni – fragment filmu oraz materiał zza kulis!

Wytwórnie Paramount Pictures i New Regency opublikowały nowy fragment filmu Sprzymierzeni (naszą recenzję produkcji znajdziecie pod tym linkiem) oraz ciekawy materiał zza jego kulis. Zapraszamy do oglądania!

  • Fragment filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=uSze6wMReFs

  • Materiał zza kulis:

https://www.youtube.com/watch?v=5OaRy_zKGGs

Zobacz również: Logan – Wolverine na nowym zdjęciu magazynu Empire! Wypowiedzi Mangolda i Jackmana

Reżyserem Sprzymierzonych jest laureat Złotej Statuetki Robert Zemeckis (Cast Away – poza światem), który nakręcił produkcję na podstawie scenariusza spod pióra Stevena Knighta (Locke).

Obraz podąża śladami Maxa Vatana (Brad Pitt) i Marianne Beausejour (Marion Cotillard) – dwóch wyszkolonych zabójców, którzy zakochują się w sobie podczas realizowania powierzonej im misji w Casablance w 1942 roku. Ich zadaniem było zabicie niemieckiego ambasadora. Niestety wspólna przyszłość rzeczonych bohaterów staje pod znakiem zapytania, kiedy wychodzą na jaw skrywane przez nich tajemnice z przeszłości, które podają w wątpliwość prawdziwość zrodzonego między nimi uczucia.

allieddomoohny ph kiosk50x26

Film Sprzymierzeni zadebiutuje w polskich kinach 25 listopada 2016 roku.

Za udział w seansie dziękujemy:

https://www.cinema-city.pl/loga/logo_cc2.gif

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?