AdvertisementInner Workings – zwiastun krótkometrażówki wyświetlanej przed seansem Vaiana: Skarb oceanu

Studio Walt Disney Animation zaprezentowało zwiastun krótkometrażówki w reżyserii Leo Matsuda (Wielka Szóstka) pt. Inner Workings. Produkcja zostanie wyświetlona przed seansem filmu animowanego pt. Vaiana: Skarb Oceanu, który trafi do polskich kin w ten piątek czyli 25 listopada! Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=38&v=xoP9OQxSd9c

Zobacz również: Auta 3 – pierwszy teaser animacji studia Pixar!

Opis dystrybutora (kino): Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… 

Walt Disney Animation Studios prezentuje film Vaiana: Skarb oceanu. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

vaiana sakrb oceanu bohaterowie

Gwiazdami produkcji są debiutantka Auli’i Cravalho z Oahu w roli tytułowej bohaterki – młodej dziewczyny, która wybiera się w pełną przygód morską wyprawę, oraz Dwayne Johnson (San Andreas) odgrywający w animacji śpiewającego półboga Maui, towarzyszącego wspomnianej protagonistce. Produkcja wyreżyserowana przez Rona Clementsa i Johna Muskera (Mała syrenka).

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?