Advertisement

Logan – Wolverine na nowym zdjęciu magazynu Empire! Wypowiedzi Mangolda i Jackmana

Magazyn Empire w swoim najnowszym numerze postanowił zaprezentować nowe zdjęcia z nadchodzącego dużymi krokami Logana. Póki co udostępniono w sieci jedno zdjęcie, na którym widnieje Hugh Jackman jako ikoniczny Wolverine, niosący na rękach dziewczynkę znaną jako Laura / X-23 (Dafne Keane). Reszta fotografii z planu na których ma być m.in. Jackman i Patrick Stewart powinna pojawić się już jutro.

Jest to zupełnie inny Wolverine do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni: siwiejący, brodaty, pokryty bliznami. Reżyser James Mangold powiedział na łamach magazynu Empire, że ma nadzieję, skupić się na trudnej stronie szybko regenerującego się mutanta.

Celem było stworzenie czegoś ludzkiego – mówi Mangold. Podjęliśmy wysiłek, aby zredukować połysk i greenscreen.

Zgadzałoby się to z tym, co mogliśmy wyczytać wcześniej, w udostępnionej przez reżysera drugiej stronie scenariusza. Tekst rozpoczyna się niecodzienną wstępną uwagą, określającą wizję pisarzy dla bardziej realistycznego i przyziemnego filmu superhero:

Teraz może być dobry moment, aby porozmawiać o „walkach” opisanych w ciągu najbliższych 100 lub więcej stron. Zasadniczo, jeśli jesteś tu dla większej ilości choreografii, ignorowania grawitacji, zniszczonych blokowisk, efektów CG, to nie jest film dla Ciebie.

Hugh Jackman również postanowił powiedzieć co nieco na temat swojej postaci i historii:

Niezwykle ważne jest byście zobaczyli, że jest to historia człowieka, który zmaga się ze śmiertelnością i dziedzictwem…oraz czy świat jest lepszy z nim czy bez niego.

Znalezione obrazy dla zapytania logan 2017 movie

Zobacz również: Logan – Hugh Jackman i jego blizny na dłoniach!

Obsada filmu: Hugh Jackman (tytułowy Wolverine) Patrick Stewart (Profesor Charles Xavier), Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle i Elise Neal.

logan

Logana nakręcił James Mangold na podstawie scenariusza spod pióra Davida Jamesa Kelly’ego. Film trafi do kin 3 marca 2017 roku.

Źródło: Empire / Ilustracja wprowadzenia: Empire

Redaktor
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?