Advertisement



Pierwszy plakat filmu Obcy: Przymierze! Ridley Scott przyśpiesza premierę!

Prezentujemy pierwszy oficjalny plakat nowego filmu Ridleya Scotta Obcy: Przymierze! Zmieniła się również amerykańska data premiery filmu i o dziwo jest to zmiana na lepsze! Produkcja zadebiutuje w USA nie w sierpniu, a już 19 maja 2017 roku

cx-4qq8uaaavzsx-jpg-large

Zobacz również: Obcy: Przymierze straszniejszy od Prometeusza?

Obcy: Przymierze to drugi rozdział zaplanowanej trylogii stanowiącej prequel wydanego w 1979 roku klasyka kina science fiction pt. Obcy – 8. pasażer Nostromo. Obraz skupi się na losach kolonialnego statku – Covenant, wysłanego na odległą planetę po drugiej stronie galaktyki. Na miejscu załoga odkrywa prawdziwe piekło pod pozorną postacią pożądanego przez nich raju. Na drodze członków statku wkraczających w mroczny i niebezpieczny świat staje syntetyczny David – ocalały z  przeklętej ekspedycji Prometeusza.

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen (Transcendencja) i Michael Green (Green Lantern). Reżyseruje Ridley Scott. W obsadzie pojawią się: Katherine Waterston, Michael Fassbender (w podwójnej roli!), Danny McBride, Noomi Rapace, Demian Bichir, Jussie Smollett, Carmen Ejogo, Billy Crudup i Amy Seimetz.Na tę chwilę polska premiera filmu przewidziana jest nadal na 4 sierpnia 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?