Rocket i jego emocjonalna podróż w Strażnikach Galaktyki Vol. 2!

Postać Rocket’a może kojarzyć się fanom Strażników Galaktyki przede wszystkim z aktorem, którego słyszymy z ekranu – Bradley Cooper może i jest jego głosem, ale za tworzeniem samej postaci stoi ktoś inny. Sean Gunn, którego brat James Gunn znamy nam jest doskonale jako reżyser Strażników, wykreował wszelkie ruchy, mimikę i płynącą z nich osobowość Rocket’a. Nie jest to jednak jedyna postać, w którą Sean wciela się w filmie – gra on również Kraglina, pierwszego oficera Jondu Udonty! 

Guardians of the Galaxy Rocket CG Gunn

Sean powrócił na plan filmowy, aby nagrać materiał do drugiej części Strażników i z tej okazji udzielił również wywiadu o wewnętrznej podróży wojowniczego szopa wgłąb relacji pomiędzy głównymi bohaterami filmu i o rodzinie, którą dla siebie stanowią:

Tak jest! Rocket ma wiele na głowie w fabule drugiej części filmu. Istnieje tu kilka relacji, które znajdą się na pierwszym planie i będą one zmierzać do utrzymania rodziny, której namiastkę stworzyli. Rocket przechodzi jednak kryzys wiary w to, czy rzeczywiście jest jej częścią, czy jednak do niej nie w pełni należy.

Sean potwierdził również w rozmowie, że jego brat umieścił w pierwszym filmie easter egg, którego nikt jak dotąd nie wyłapał! Początkowo James Gunn nie chciał zdradzić nam, co było tą niespodzianką, jednak kiedy któryś z fanów zasugerował, że być może zmusza nas on do szukania wiatru w polu, reżyser obiecał 100 000 $ jeśli potwierdzą się słowa fana. Sean sugeruje, abyśmy szukali dalej:

Czuję, że mógłbym wziąć od was po 20 $ i zwyczajnie cokolwiek wymyślić, ale widzę, że fani za wszelką cenę chcą dowiedzieć się co takiego zostało przez mojego brata ukryte. On często zdradza mi jakieś szczegóły z filmów, ale zwykle o nich zapominam, ponieważ po prostu nie są one dla mnie tak ważne. Ten easter egg istnieje, wiem to, ale kompletnie nie pamiętam czy James mi o nim mówił czy nie!

straznicy galaktyki vol 2 plakat

Zobacz również: Pierwsze zdjęcie Rihanny z filmu Sci-Fi Valerian i Miasto Tysiąca Planet!

Strażnicy Galaktyki Vol. 2 pojawią się w naszych kinach już  28 kwietnia 2017 roku!  

Źródło:  comicbookmovie.com/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?