• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Tom Holland, nasz najnowszy człowiek-pająk (Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów, Spider-Man: Homecoming), dołączył właśnie do Daisy Ridley (Rey w Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy) w produkcji wytwórni Lionsgate Chaos Walking (Ruchomy Chaos). Autorem cyklu jest Patrick Ness, którego inna powieść - Siedem minut po północy zadebiutuje na ekranach naszych kin już 25 grudnia tego roku.

tom holland daisy ridleyFot. empireonline.com

Opis: Todd Hewitt (Tom Holland) żyje w świecie, w którym Szum obudził u wszystkich mężczyzn zdolność czytania innym w myślach. Todd jest ostatnim nastolatkiem w wiosce Prentisstown zamieszkanej przez samych mężczyzn, jeszcze miesiąc dzieli go od stania się jednym z nich. Orientuje się on jednak, że mężczyźni ukrywają przed nim tajemnicę tak straszną, że chłopak zmuszony jest do ucieczki z domu wraz ze swoim wiernym psem, którego myśli również słyszy. Ścigani przez osadników spotykają Violę (Daisy Ridley). Jest ona ostatnią dziewczyną na świecie, w którym sądzono, że wszystkie kobiety zostały zabite przez Szum. Jest to opowieść o dorastaniu w obliczu odkrywania, że to, co do tej pory uważane było za pewnik, w rzeczywistości jest czymś zupełnie odwrotnym. 

Chaos WalkingFot. scifinow.co.uk

Zobacz również: Obi-Wan Kenobi powróci w VIII epizodzie Gwiezdnych Wojen?!

Film początkowo miał trafić do produkcji już pod koniec roku 2013 w reżyserii Roberta Zemeckisa, a w jego zamyśle miał opierać się na pierwszej części trylogii pt. Na ostrzu noża. Obecnie reżyserem Ruchomego Chaosu został Doug Liman (Na skraju jutra, Pan i Pani Smith), a prace nad filmem mają rozpocząć się już w przyszłym roku.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Magdalena Stachurska

Magdalena Stachurska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.