The Flash – Ezra Miller o tym, czym dla niego jest Speed Force

Gdy Flash zaliczył swoje krótkie cameo w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, fani mieli pierwszą możliwość zaobserwowania umiejętności, jakie posiada postać odgrywana przez Ezrę Millera. Podczas gdy masa komiksów oraz serial telewizyjny zdążyły już zdefiniować to, czym jest Speed Force, w DC Extended Universe siłą rzeczy dopiero przyjdzie na to pora. W wywiadzie promującym film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Ezra Miller opowiadał o mocy swojego bohatera i porównywał ją do energii, jaką obdarzeni są bohaterowie uniwersum Gwiezdnych Wojen.

flash justice league comic con trailer 2

Zobacz również: The Flash – Ezra Miller o rozwoju i przyszłości tytułowego bohatera

Gdy zapytano go o to czym Speed Force jest dla jego wersji Barry’ego Allena, powołał się na postać Marthy Graham, choreografki, jednej z prekursorek współczesnego tańca.

Martha Graham to jedna z moich największych inspiracji, która kiedyś powiedziała “jest w tym witalność, siła życia, przyśpieszenie”, a dla mnie idea przyśpieszenia, idea mówiąca, że cały wszechświat, który znamy, to kompozycja rzeczy, z których każda posiada swoją różną prędkość czy przyśpieszenie, jest czymś interesującym.

Miller porównuje też Speed Force do Mocy, wszechobecnej w sadze Gwiezdne Wojny.

Więc, Speed Force jest trochę jak Moc z Gwiezdnych Wojen. W tym sensie, że jest to wymiarowa rzeczywistość, która manipuluje innymi, prawie jak grawitacja, która ma wpływ na kombinację czasu i przestrzeni kosmicznej tzw. space-time. Właśnie to jest interesujące dla Barry’ego Allena. A dla mnie interesujące jest ukazanie postaci, która wchodzi w relację z tą mocą, wręcz zaczyna się z nią łączyć i jak to na nią wpływa.

https://www.youtube.com/watch?v=PvdHgfLU3Rs&feature=youtu.be

Ezra Miller zagości na ekranach kin jako Flash w filmie Justice League. Premiera 17 listopada 2017 roku. Solowy film o postaci Szkarłatnego Speedstera planowany jest na 16 marca 2018 roku, jednak ze względu na ponowny brak reżysera, produkcja może zostać przesunięta na któryś z późniejszych terminów.

Źródło: Heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?