Łotr 1. zapowiedzią crossovera Gwiezdnych Wojen z Godzillą? Reżyser o ukrytych easter eggach!

To już za parę tygodni! Tak, Łotr 1. Gwiezdne Wojny wkrótce wchodzi do kin! Nic dziwnego zatem, że pojawia się coraz więcej materiałów wideo oraz wypowiedzi filmowców, promujących niniejsze widowisko. Jedną z ciekawszych ostatnimi czasy opinii zaprezentował nam sam reżyser – Gareth Edwards. W trakcie programu The Star Wars Show ujawnił on bowiem, że w Łotrze 1. ujrzymy kilka nawiązań do poprzednich jego filmów. Póki co wspomniał o dwóch, a są nimi Strefa X oraz Godzilla z 2014 roku.

W jaskini Sawa Gerrery znajduje się kilka malunków na ścianach. Jednym z nich jest monstrum, które pojawiło się w Strefie X, a inne dotyczą również MUTO z Godzilli. Nie myślcie jednak, że o to prosiłem! Zrobili mi to w ramach żartu. Po prostu przyszedłem jednego dnia na plan i podczas kręcenia ujęcia zorientowałem się, że coś zostało dodatkowo namalowane.

Zobacz również: Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Jyn Erso kontra Szturmowcy w pierwszym fragmencie filmu!

Edwards nie pokusił się jednak o oszacowanie, jak bardzo widoczne staną się wspomniane malunki na dużym ekranie. Z pewnością Disney nie zapomni zamieścić ich na wydaniach Blu-ray oraz DVD, abyśmy lepiej mogli się przyjrzeć twórczości filmowców, lecz pierwsza ku temu okazja nadarzy się już 15 grudnia. Pamiętajcie o tym!

https://www.youtube.com/watch?v=P1kGd7stocY

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?